آیس رمان http://iceroman.ir/wp-content/uploads/2019/07/love-novel-1446042-1222951.png

دانلود رمان جدید,دانلود رمان عاشقانه,دانلود رمان ایرانی,آیس رمان,

دانلود رمان قلب ستاره با لینک مستقیم

Download Roman Ghalbe Setare – PDF

دانلود رایگان رمان با لینک مستقیم و فرمت های pdf,apk,epub,jar برای کامپیوتر و گوشی های اندروید و آیفون

دانلود رمان قلب ستاره

——–| ارائه شده توسط وبسایت آیس رمان |—–—

دانلود رمان عاشقانه، قلب ستاره با لینک مستقیم از سایت آیس رمان | مرجع دانلود رمان جدید

 

     نام رمان : قلب ستاره

نویسنده : پری نرگسی

 موضوع : عاشقانه

 فرمت : پی دی اف

 تعداد صفحات : ۲۶۹

 خلاصه داستان رمان :

  • (خانم! ببخشید شما زیر بارون خیس شدین) این را گفتم منتظر پاسخ ماندم. زن به عقب برگشت و من هراسان چند قدم نامیزون از نیمکت فاصله گرفتم. هردو نگاه متعجبمان در یکدیگر گره خورد. او کاملا سر و وضع خارجی داشت. با شال آبی کوتاهی موهای سرش را تا حدودی پوشانده بود. چند ردیف موی طلایی از پس شال روی پیشانی نمایان بود. صورت گرد و عروسکی, بینی کوچک که با ترکیب صورتش هماهنگ بود. در آسمان آبی چشمانش نوعی نشاط موج می زد. من همچنان مات و مبهوت به او نگاه می کردم. او خطوط تعجب را براحتی در چهره ام خواند و لبخند معنی دارش را به آسمان چشمانم سپرد. زن مقابلم بود با پوشش کاملا خارجی که با فرهنگ کشورم بیگانه بود. اما شباهت ما به یکدیگر چنان بود که گویی من چهره ی خودم را در آینه ی مقابل تماشا می کردم.
    (تو کی هستی ؟!) این را من و او هم صدا از یکدیگر پرسیدیم و هر دو منتظر پاسخ ماندیم. سکوت طولانی در فضا حاکم شد, او به لبخندی اکتفا کرد. کنارش روی نیمکت در فاصله ی کمی نشستم و چتر را روی سر او گرفتم. او با همان لهجه ی خارجی لب به سخن گشود. گفت: (من از کشور هلند آمدم. فعلا تو هتل ساکنم و چند روز دیگه بر می گردم هلند!) نگاه عمیقی به من کرد و افزود: (از من می ترسی؟) گفتم: ( راستش آره. و متعجبم که چرا شما از من نمی ترسید!)
    گفت: (شباهت ما مثل سیبی یه که از وسط نصف شده اما دلیل نمی شه از هم بترسیم, بلکه دلیل خوبی یه به هم نزدیک بشیم.)
    گفتم: (انگار این موضوع چندان برای شما ناگهانی و غافلگیر کننده نیست شایدم زیاد خودتون رو تو آینه ندیدین!) گفت: (چرا ,من خودم رو روزی چند بار تو آینه تماشا می کنم. منتها اگه از دیدنت چندان هراسان نشدم دلیلش اینه جنس آینه ی من و تو با هم فرق داره. من همیشه خودم رو تو آینه ی حقیقت تماشا می کنم.)

برچسب ها:+++++

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *